شرح نرم افزارها
 حسابداری مبین

انبارداری و فروش

حسابداری جامع و فروش

صندوق اعتباري (قرض الحسنه)
نحوه خرید نرم افزار

دوست خوب من

نحوه خرید نرم افزار

به منظورخرید نرم افزار ، علاقه مندان می توانند وجه نرم افزار را به حساب کارت بانک ملی به شماره 6037991936204316 به نام اعلم الهدا واریز و شماره فیش و نشانی خودرا به شماره تلفن 09131524675 پیامک نمایند تا از طریق پست پیشتاز بسته نرم افزار برایشان ارسال گردد. بدیهی است شیوه نصب و آموزش نحوه استفاده از نرم افزار در سی دی همراه نرم افزار ارسالی می باشد.  آدرس ایمیل mobinsoftware@yahoo.com می باشد.

 


خوش آمدید
نام کاربری:

کلمه عبور:[ ]
[ ]

تاریخچه

-----------

درسال 1370بموجب درخواست اتحادیه شرکتهای تعاون روستائی شهرستان اصفهان بمنظور مکانیزه نمودن سیستم های مالی آن اتحادیه نرم افزارهای حسابداری ، انبارداری و حقوق و دستمزد تهیه و برروی کامپیوترهای اتحادیه نصب و راه اندازی شد. پس از استفاده عملی از نرم افزارها و جلب رضایت مدیریت اتحادیه به شرکتهای تابعه نیز پیشنهاد شد تا این نرم افزارهاراتهیه نمایند. و بدنبال آن اتحادیه های سایر استانها مانند سیستان و بلوچستان ،بوشهر،فارس ،کهکیلوئیه و بویراحمد، لرستان و برخی شرکتهای تعاونی شهرستانها ی تهران ،یزدو کرمان نیز نرم افزارها را تهیه و مورد استفاده قراردادند. متعاقب آن نرم افزارهای محاسبه سود سهام و حسابداری شیر جهت تعاونیهای جمع آوری کننده شیر دامداران تهیه و در بسیاری از تعاونیها مورد استفاده قرارگرفت.

در سال 1376 بدنبال درخواست عده ای از میدان داران یزد نرم افزار حسابداری جهت تره بار فروشان میدان یزد تهیه گردید که مورد استقبال و استفاده جمع کثیری از میدان داران یزد قرار گرفت و پس از آن برخی میدان داران شهرهای دیگر مانند نیریز ، زرند و مشهد از آن تهیه و مورد استفاده قرار دادند

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

معرفی اجمالی نرم افزارها

------------------------------

نرم افزارهای مبین که برای تسهیل در امر محاسبات تهیه شده ذیلا بطور اجمال به معرفی آنها می پردازیم کلیه نرم افزارها دارای یک پیکر بندی اصلی بوده و شامل اطلاعات پایه می باشد که در هنگام نصب در سیستم وارد شده و در زمانهای بعدی از آن اطلاعات استفاده می شود. بعنوان مثال نام ، نشانی و تلفن در هنگام نصب وارد شده که بعدادر حین اجرا استفاده می شود

الف :- نرم افزار حسابداری

این نرم افزار قابلیت نصب بسیار سریع و آسان بهمراه یک راهنمای کوتاه می باشد. که کاربران می توانند از آن بهره گیرند. و دارای منوهای ابزار، حسابها، گزارش اسناددریافتنی و پرداختنی ، ترازها ، دفاتر و اسناد می باشد. که ابتدا سرفصلهای کل را معرفی نموده و پس از آن می توان سند زنی را شروع نمود. و از گزارشات متنوع آن لذت کافی برد. علاوه بر گزارشات عادی روزنامه ، کل ، معین ، تفصیلی بهمراه ترازهای مربوطه ، نمودارهای آماری متنوع و گروه حسابها ، پیگیری امور از دیگر گزارشاتی است که این نرم افزار را مزین نموده است . ثبت اسناد عملکرد ، سود و زیان ، افتتاحیه از جمله اسنادی است که سیستم در پایان سا ل مالی بطور اتوماتیک ثبت نموده و روند فعالیت مالی را به مدیران موفق نشان میدهد.

ب : - نرم افزار انبار داری و فروش

ثبت موجودی اول دوره ، ثبت فاکتورهای خرید(رسید انبار) ، ثبت فاکتورهای فروش و رؤیت و چاپ گزارشات متنوع برخی از ویژگی های این نرم افزار قدرتمند میباشد.

ج:- نرم افزار حقوق و دستمزد

د:- محاسبه سود سهام

هـ :- نرم افزار حسابداری فروشگا ه

و:- نرم افزار اموال

ض :- نرم افزار محصولات کشاورزی ( معروف به گندم

ح :- نرم افزار حسابداری شیر

ت :- نرم افزار میادین تره بار

پیام برنامه نویس

-------------------

اینجانب همواره توسعه نرم افزارهای مبین را یکی از اهداف استراتژیک خود در عرصه فناوری اطلاعات دنبال نموده است . استقبال بی نظیر مشتریان گرانقدر از خدمات و پشتیبانی نرم افزارهای مبین از یک سو اثبات نموده که باارائه خدمات نوین می توان به رضایت مندی و وفاداری مشتریان دست یافت و از سوی دیگر من را برآن داشت تا در راستای تأمین هرچه بیشتر خواسته های مشتریان پورتال سایت اینترنتی مبین را ارائه نمایم . در این پورتال ضمن ارائه آخرین نسخه از نرم افزار ها امکان دسترسی مشتریان جهت دانلود آن فراهم گردیده ، اینجانب ضمن خوشامد گوئی آمادگی دارم تا از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت بهبود کیفیت نرم افزارها استفاده نماید.

سید ضیاء اعلم الهدا

تحلیل گر و برنامه نویس نرم افزارهای مبین

آگهی

آخرین نسخه  نرم افزارها را از سایت  ذیل دانلود نمائید:

seyedzia@yahoo.com
سایت